Novinky

Novinky


24. 7. 2017

Krasný den přátelé přichází velká změna v Perpetum Mobile přidáváme do našeho portfolia produkt, který Vám dovede zhodnocovat peníze o 10 až 20% za měsíc. Další informace se dozvíte po přihlášení do Vašeho účtu v sekci ZAČÍT ZDE.

  😊🙏

20. 2. 2017

Přátelé, dnes jsme najeli na efektivnější systém reklamy, který jsme 20 hodin dozadu testovali a podařilo se nám udělat rekord v počtu registrací za den, což je 67 nových lidí v síti 😊🙏. Nyní jsou reklamy pozastaveny z důvodu redukcí a ladění, ale odzítra od odpoledních hodin zase pojedeme 😉😊.

Dále máme novinku –  začínáme pracovat na novém systému pro lidi, kteří se budou moci zapojit zdarma a začít vydělávat. (Doporučujeme registrujte už dnes svoje známé ZDARMA, aby si chytli pozici, protože tento nový systém udělá ohromný booom!)

Dále je tu novinka ohledně celého systému, který postupně převedeme na vlastní servery. V dohledné době bude systém v novem kabátu, bude hezčí, přehlednější, s jazykovými mutacemi a připraven na update e-shopu a vniknutí na zahraniční trh. 😊 Také bude k dispozici nový produkt pro firmy, tzv. firemní pack.

Nejintenzivněji pracujeme na Call Centru, což nás upřímně teď stojí nejvíce času, ale pracujeme na tom. Z důvodu kapacity obvolávání kontaktu redukujeme registrace nových klientů (případně omezujeme intenzitu reklamy) z důvodu plánování harmonogramu, který budeme bez problému časově stíhat.

Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že nám zachováte věrnost i nadále! Chystáme velké věci.

15. 12. 2016

Děkujeme za podporu! Společně se nám daří neuvěřitelné věci a rosteme raketovým tempem. Za 7 dní jsme vytvořili tým 117 partnerů a jedeme dál! Brzy budou těm nejšikovnějším vyplaceny první odměny 🙂 Je na co se těšit, pojďme budovat systém s produkty, které viditelně fungují a přinášejí zisk.

Abychom vám co nejvíc usnadnili vaši cestu za úspěchem, snažíme se neustále zlepšovat. Nově proto na stránkách přibyla online podpora a možnost převodu měn. Neváhejte se na nás kdykoli obrátit, rádi pomůžeme. Další inovace přijdou co nevidět.

Jste součástí výjimečného projektu v české MLM sféře, díky za to! Jedeme bomby, bude to velké!